Apie mus - nuo 1918 m.

Daugiau nei 100 metų patirties

Būdami viena didžiausių kojinių gamintojų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kasmet pagaminame virš 3 mln. porų kojinių. Į kiekvieno kelionę žvelgiame lanksčiai, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti sprendimus kiekvieno poreikiams: gaminame moteriškas, vyriškas, vaikiškas, sportines, darbines, kompresines taip pat kojines medžiotojams ir žvejams.

Kiekvieno skoniui

Išskirtinės kolekcijos

Norintiems išskirtinumo, siūlome ne tik savo produktų linijas, tačiau mezgame ir individualius užsakymus. Nuolat ieškome būdų paįvairinti Tavo kasdienes keliones, tad per metus pristatome dvi naujas kolekcijas:
  • pavasario-vasaros
  • rudens-žiemos

Gamybos galimybės

Kokybės garantas

Per daugiau nei 100 metų sukaupta patirtis ir tradicijos leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės kojines. Noras pirmauti naujoviškų technologijų srityje padeda pasiekti puikių rezultatų. Įmonės technologai nuolat tiria ir bando naujas verpalų rūšis, kuria naujus, inovatyvius produktus pritaikytus šiuolaikiniams vartotojų poreikiams. Gaminamos kojinės – modernios gamybos, technologijų ir mokslinių tyrimų bei plėtros rezultatas.

Įmonėje naudojami tik aukščiausios kokybės verpalai:

šukuotinė medvilnė

Lorem ipsum

merino vilna

Lorem ipsum

sertifikuota Lycra®

Lorem ipsum

Coolmax, Friction free ir kiti.

Lorem ipsum

Įmonė nuolat investuoja į naujus įrengimus, kurie leidžia pasiūlyti kojines megztas atsižvelgiant į žmogaus pėdos anatomiją. Siūlomos kojinės ne tik patogios, bet ir stilingos. Naudojant specialius apdirbimo būdus gali būti suteikiamos įvairios papildomos kojinių savybės: antibakterinės, neutralizuojančios kvapą, šildančios, vėsinančios ir t.t.