Apmokėjimo informacija

Apmokėti užsakymą galima per savo įprastą el. bankininkystę – Swedbank, SEB, Luminor ir daugelį kitų – naudojantis PaySera sistema. Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks Paysera vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis. Tęsdami apmokėjimą patvirtinate, kad sutinkate su šių paslaugų suteikimu ir jų teikimo sąlygomis.

Jei norite apmokėti užsakymą tiesiai į mūsų el. bankininkystę, spauskite “Apmokėti” ir pateiksime rekvizitus, reikalingus prekių apmokėjimui. Pinigus Pirkėjas perveda į Spartos atsiskaitomąsias sąskaitas. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kurio el. bankininkystės sistemoje vyksta piniginės operacijos. Arba atsiskaitydamas banko pavedimu, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į el. parduotuvės banko sąskaitą.

Klientas įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti nedelsiant, priešingu atveju, jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi pagal Kliento užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Sparta gavus apmokėjimą už prekes.

Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo arba pervedus tik dalį pinigų, užsakymas yra atšaukiamas. Jei pinigai buvo pervesti į Sparta atsiskaitomąsias sąskaitas, 7 d. bėgyje jie yra pervedami atgal pirkėjui.